DÍLNY

NOVINKA

Dílna s BABI

Pořádáte akci? Kulturní, či společenskou? A potřebujete netradičně zaměstnat dětské ručičky? Kreativně je rozvíjet? Svěřte Vaše dítka do péče našich zkušených babiček! My vymyslíme, čím je zabavit i potěšit. A kdo ví, třeba dojde i na pohádku.

Výroba loutek

Dílna určená dětem všech věkových kategorií. Lze ji  realizovat  buď v návaznosti na divadelní představení, nebo jako samostatnou součást programu. Děti se seznámí se základy výroby loutek za použití různých materiálů a technik. Spolupracujeme se zkušenými loutkáři z o.s Loutky  bez hranic  i dalšími profesionálními výtvarníky.
Rozsah dílny přizpůsobíme požadavkům každé akce.

Ruční práce

Podporujeme mezi-generační setkávání, a tak jsme do týmu našich spolupracovníků zapojili i několik aktivních babiček. Pod jejich zkušeným vedením si děti mohou osvojit základy háčkování a dalších rukodělných technik a společně vyrobit třeba dárek pro maminku.

Žonglování

Hry a cvičení pro všechny zájemce o žonglování. Osvojení si základních principů žonglování pod vedením zkušených žonglérů ze skupiny Tucet kulí (Praha) a divadla Kufr (Brno).  Zapotřebí je jen prostor pod širým nebem, nebo s vyšším stropem, pohodlné oblečení a trocha trpělivosti.
Rozsah dílny je v rozmezí 60-120minut, další možnosti dle individuální dohody.

Hravá oslava

Hledáte zpestření dětské oslavy? Připravíme pro děti zábavný doprovodný program: výpravu za pokladem, soutěže, které děti nenechají zahálet, nebo pozveme klauna, který děti překvapí svou přítomností a strhne je do víru tance a zábavy. Můžeme pozvat divadlo pro děti, ale i vypravěče příběhů.

Malování na obličej

Oblíbená aktivita vhodná pro mnoho příležitostí. Naše lektorky mají v zásobě nespočet  šablon  a nápadů, ale rády dají prostor dětským návrhům. Používáme pouze   kvalitní výtvarný materiál.

Pohybové hry a soutěže

Dovednostní, sportovní a soutěžní aktivity pro pobyt v místnosti i přírodě.