BABI.CZ

O co jde?

Na počátku byla jedna akční babička z Jižní Moravy. Nejen že pokryla naše hlavy pletenou parádou, ale také nás inspirovala k rozvíjení projektu, který, jak jsme později zjistili, úspěšně funguje např. v Německu, ve Francii nebo v Anglii. Spousta českých žen ovládá pletení a háčkování velmi zdatně, zároveň ale často nemají možnost svůj potenciál dostatečně využít. Rozhodli jsme se proto navázat na trend aktivit pro seniory, který se v poslední době rozvíjí.

Naším cílem je spojit um zručných pletařek a kvalitní materiály od českých výrobců se střihy a barvami současné módy. Tak vznikla značka Babi.cz.

Ženám ve věkové kategorii 55+ nabízíme atraktivní přivýdělek v pohodlí domova a našim zákazníkům ručně vyrobené zboží, které  s sebou nese i otisk konkrétního člověka. Pleteme z merino vlny firmy VLNAP a také z bavlny, z té především hračky pro nejmenší děti. Z hlediska údržby a životnosti  některých výrobků volíme také směs merina s akrylem.

Kromě zboží se sjednoceným Babi designem u nás najdete také limitované kolekce originálů a zboží zakázkové výroby.

Výhledově připravujeme možnost hlídání dětí  babičkami z řad bývalých profesionálek v péči o děti a už teď si můžete objednat tvůrčí dílnu s babičkou.

Pokud máte chuť s námi spolupracovat, nebo znáte někoho ve svém okolí, koho by taková činnost těšila, neváhejte se nám ozvat!

babi@babi.cz